Szanowni Państwo,
informujemy, że od 1 lipca rozpoczynamy pracę przedszkola w okresie wakacyjnym. W tym czasie do naszych grup dołączą również dzieci z innych przedszkoli. Dołożymy wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie, komfortowo i szybko odnalazło się w nowym, wakacyjnym rytmie.
W związku z wysokimi temperaturami prosimy o codzienne wyposażenie dzieci w:
• nakrycie głowy (czapkę, kapelusz lub chustkę),
• podpisaną butelkę z wodą.
Dbając o komfort dzieci podczas zabaw na świeżym powietrzu, w ogrodzie przedszkolnym zostały uruchomione mgiełki wodne, które pomagają bezpiecznie ochłodzić się w czasie upałów.
Przed nami letni czas pełen wspólnej zabawy, nowych znajomości i wakacyjnych aktywności. Dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkim dzieciom dużo radości oraz pięknych letnich dni.
Z wyrazami szacunku
Dyrektor i Pracownicy Przedszkola