Księga gości


 

 

Pani Beato i Panie Filipie!!! Jeszcze raz dziekujemy za miłe slowa, ale przede wszystkim za pomoc i wsparcia w naszych działaniach! A. i M.

Dziadkowie
24.01.2019
Wczoraj po raz ostatni byliśmy zaproszeni na,, święto dziadków'do naszej wnusi.To co dzieci przygotowały dla nas przeszło moje oczekiwania.Wprowadziły nas w świat tak pięknej baśni :)Dziewczynka z zapałkami ,pan Andersen i cała grupa dała popis na miarę grupy wiekowej.Jak mnie i drugiej babci spociły się oczy...Jagoda swoją role potraktowała profesjonalnie .Wszystkim paniom należą się podziękowania za przygotowanie małych artystów, Dziękujemy.
Monika
18.09.2016
Witam serdecznie Panią Dyrektor i Całą Kadrę oraz Personel. Tu stawialam pierwsze nnauczycielskie kroki, jeszcze jako studentka.To Topola dała mi mocne fundamenty.DZiękuję i pozdrawiam!!
Beata i Filip
06.07.2016
Pani Dyrektor oraz Wszystkim Pracownikom Przedszkola Pod Topolą DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!!! Za wszystkie 7 lat, za cierpliwość, opiekę, naukę, uśmiech, za każdy dzień słoneczny i deszczowy, za to że Pod Topola była drugim domem dla naszych chłopców - Szymka i Kuby, gdzie chodzili chętnie i skąd czasami nie chcieli wracać do domu. A Topolowy pociąg mknie po torach do przodu i z takim sukcesem dzięki tak zaradnemu,upartemu w swoich działaniach, dążącemu do celu w każdej sytuacji Maszyniście!
dziadkowie
25.05.2015

Chcielibyśmy podziękować za pomysł i super zabawę teatr Królewna Śnieżka. Coś pięknego

Przemo
27.05.2014

Chodziłem do przedszkola pod Topolą w latach od 2003-2006 . Ten okres zapamiętałem jako jeden z najlepszych w moim życiu . Często wracam do tego jak było itp. ale to już było tak dawno a tak niedawno :( to smutne , że jestem obecnie w 2 klasie gimnazjum , a tak mało pamiętam z przedszkola. :( Chciałem tylko podziękować ówczesnym "Ciociom" :D za tamten czas spędzony w przedszkolu. Dziękuje i pozdrawiam :D

Zosia
18.04.2014
Chodziłam do przedszkola w latach 2004-2007Obecnie jestem w pierwszej klasie gimnazjum.Przedszkole pod topolą pamiętam i będę pamiętać,jako bardzo dobrą część mojego dzieciństwa.Poznałam tu wiele osób,z którymi utrzymuję kontakt do teraz.Zawsze będę pamiętać wspaniałe Panie przedszkolanki:Panią Marię,Panią Olę...i wielu innych pracowników przedszkola.Najbardziej ,co utknęło mi w pamięci z czasów przedszkolnych to pyszna galaretka z niepowtarzalną bitą śmietaną i śniadania na dworze.Pozdrawiam :)
Barbara Gałęzewska
17.12.2013
Wszystkim pracownikom Przedszkola "Pod Topolą" życzenia Świąt prawdziwie świątecznych ciepłych w sercu, lecz zimowych na zewnątrz, pachnących choinką, wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia! Pozdrawiam serdecznie :-)))
Mama
14.10.2013
Z okazji dzisiejszego święta najserdeczniejsze życzenia dla całego Grona Pedagogicznego oraz wszystkich biorących udział w opiece nad naszymi pociechami a szczególnie dla "Cioci "Basi,"Cioci"Karolinki z gr 3.
11.10.2013

Dziękuję za miłe słowa, Anna Czajka, nauczyciela w gr. V- prowadząca stronę. Monitor (to pomysł p. dyrektor), zostanie zakupiony ze środków unijnych w związku z projektem Comenius. Tak, ma pani rację, jadłospis był w innym  miejscu, zmiana szablonu spowodowała, że trzeba było je zastąpić, ale teraz, po ponownej zmianie szablonu (staram się uatrakcyjniać naszą stronę), może wrócić na swoje miejsce w zakładkach głównych. Pozdrawiam serdecznie!

mama pozytywnie zaskoczona
10.10.2013
1. Może kilka słów na temat monitora przy wejściu? Super sprawa, bije po oczach tak, że nie sposób przeoczyć najważniejszych informacji, które myślę, że tam się będą pojawiać.... Bardzo Duże Pozytywne Zaskoczenie P.S. Można wiedzieć Komu dziękować? Mam nadzieję że to nie jest tylko jakiś np. pilotaż..... 2. Jadłospis w "informacjach dyrektora"? Gdyby swego czasu nie pojawiło się info, że właśnie tam można go znaleźć chyba bym na to nie wpadła.... Proponuję bardziej widoczne umiejscowienie
05.10.2013
Drodzy Rodzice i Sympatycy naszego przedszkola! Liczymy na opinie o naszej stronie. Każda jest dla nas ważna. Może jest jeszcze coś, o czym chlelibyście być informowani na stronie? Może coś się Wam nie podoba?
Beata i Filip Dankowscy
14.10.2012
"Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za Serce". Z okazji dzisiejszego święta, życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim Pracownikom Przedszkola Pod Topolą dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe oraz dziękujemy za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w wychowanie naszych dzieci.
Przedszkole Warszawa
30.03.2012
Witamy gratulujemy sympatycznej stronki i zapraszamy serdecznie na naszą stronę - wyszukiwarkę przedszkoli - Przedszkole Warszawa i cała Polska na http://www.przedszkolezarogiem.pl. Pomóżmy rodzicom znaleźć najlepszą placówkę dla swojego dziecka.
Joanna
06.11.2012
Dziękuję za wszystkie bieżące informacje na stronce, w przedszkolu nie zawsze udaje się je przeczytać. Zdjęcia z aktualnych wydarzeń w życiu przedszkolnym - super sprawa, na pewno zachęca do częstego tu zaglądania. Stronka po prostu "żyje", jest przyjazna i spełnia uważam swoją rolę. Gratuluję!
"Pod Topola"
05.04.2012
Życzymy wszystkim wesołych świąt!
Krzych
10.05.2012

Pozdrawiam wszystkich Przedszkolaków i wszystkich Pedagogów! Stronka nie do "Poznania". Badzo fajnie zrobiona, dużo ciekwych zdjęć, a co najważniejsze przedszkole bardzo fajne, przyjazne dla naszych pociech i rodziców. Pozdrawiam i dlaszych sukcesów w pracy z dziećmi życzę. Bo kazdy uśmiech dziecka to przecież Wasz mały sukces :)

,,Tęczowy Swiat"
25.07.2012
Strona ,nowa i bardzo interesujaca. Wprawia w zachwyt.Wiele aktualnych informacji.Relaksacyjna muzyka.Tylko gratulować!
Marta
04.10.2012
Super stronka:) Chcemy więcej zdjęć z dziećmi!!
Joanna
28.11.2012
Fajna stornka jak miło zobaczyc nasze pociechy i dziadkowie mogą zobaczyc co ich wnuki robią. Dziękujemy
Maria
02.12.2012
Super są te filmiki. Prosimy o więcej zdjęć naszych pociech!!!! DZIĘKUJEMY
Małgorzata J.
10.12.2012
Jakie super Mikołajki w przedszkolu i Mikołaj był. FAJNE zdjęcia
Anna K.
18.12.2012
Fajne zdjęcia, super stronka. Gratuluję prowadzacej.
Justyna Waldek i Kamila W.
20.12.2012
W pulsującym rytmie życia musimy się czasem zatrzymać. Niech Święta Bożego Narodzenia będą czasem wytchnienia i nabierania dobrej energii na nadchodzące dni Nowego Roku. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone lata :)
23.12.2012
Dziękujemy Państwu za miłe słowa! Wszystkie Wasze sugestie są dla nas ważne. Staramy się, aby strona była jak najbardziej atrakcyjna i pomocna dla Was. Dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym roku!
Rodzice i Dziadkowie
05.02.2013
Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, Nauczycielkom i Opiekunom za przygotowanie przepięknego Dnia Babci i Dziadka w gr I. Dzieci super tańczyły, spiewały. Było SUPER!
Marzenna Bolińska
27.03.2013
Nauczycielom,Pracownikom, Radzie Rodziców, Rodzicom i Dzieciom z Przedszkola nr 71 "Pod Topolą" w Poznaniu, za perfekcyjne przygotowanie wizyty partnerów projektu Comenius z Turcji i Finlandii, w Polsce, dziękuję. Marzenna Bolińska - dyrektor przedszkola. Było to mistrzostwo świata!!!!!
Rodzice
17.04.2013
Dziękujemy za pokazanie wiosennych prac naszych dzieci. Pozdrawiamy
Rodzic
17.05.2013
Dziękuję za dodanie jadłospisu - bardzo fajny pomysł :) Piękne ... kolorowe zdjęcia dzieci na podwórku przedszkolnym:)
Joanna
18.05.2013
Super pomysł aby umieścić na stronce jadłospis!!! Zawsze albo zapomnę go przeczytać albo się spieszę a wiadomo, że chcemy wiedzieć co jedzą nasze dzieci. Od nich natomiast najczęściej słyszymy wersje jadłospisu baaaardzo ciekawie "zmodyfikowane". Dziękuję serdecznie! No i można być pod wrażeniem ciągłych zmian liftingu stronki. Gratuluję serdecznie.
Wdzięczny Rodzic
26.05.2013
Pięknie dziękuję za zorganizowanie wycieczki, za pokazanie nam jak tam było poprzez zdjęcia. Dziękuję również za zdjęcia z festynu, za jadłospis i za wszystkie ważne informacje zamieszczone na stronie. Piękna strona. Gratuluję! Pozdrawiam
Rodzice z Babcią
27.06.2014
Chciałam podziękować paniom z grupy II za wspaniałe podejście do dzieci, za serce wkład i zaangażowanie nad przygotowaniem małych dzieci do dalszej edukacji. Nasza Amelka wstaje i z uśmiechem wychodzi z domu opowiadając jak to w przedszkolu jest fantastycznie. Bardzo lubi chodzić do przedszkola, nauczyła się wielu piosenek, wierszyków. Za tak dobrą opiekę, a przede wszystkim, zabawę, naukę i miłą atmosferę jeszcze raz dziękuję wszystkim Paniom, które w tego roku opiekowały się Amelką.
Rodzice z Babcią cd.
27.06.2014
cd. Jestem pełna podziwu dla umiejętności, życzliwości, cierpliwości i profesjonalizmu Pań! Bardzo żal nam będzie opuścić przedszkole i pójść w nowe, nieznane miejsce ? Jestem natomiast pewna, że Amelka została dobrze przygotowana do dalszej edukacji przedszkolnej i szkolnej. Drodzy rodzice, jeśli nie wiecie gdzie warto oddać dziecko to myślę, że nie ma żadnych wątpliwości, iż Przedszkole Pod Topolą to najlepsze miejsce opieki nad naszymi pociechami!
Rodzice z Babcią cd.
27.06.2014
Nasza Amelka trafiła tu i pomimo, że była nieśmiała z pomocą Pań szybko się odnalazła w nowym otoczeniu a wszystko dzięki miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze, którą można odczuć każdego dnia.
Rodzice z Babcią cd-koniec
27.06.2014
Ogromne wyrazy wdzięczności kierujemy także do Pani Dyrektor i wszystkich oddanych pracowników administracji i obsługi, dzięki którym placówka ta funkcjonuje we wzorcowy sposób i naprawdę bardzo żal ją opuszczać. Pani Dyrektor zawsze znalazła czas dla rodziców, gdy tego wymagała sytuacja i ogromne serce do dzieci, które ją uwielbiają, a nasza Amelka K. szczególnie kocha „Ciocię Dyrektor”

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości